trende

Vip Transfer Hizmeti

Anasayfa » Vip Transfer Hizmeti

VIP transfer hizmetimizden haftanın 7 günü, günün 24 saati faydalanabilirsiniz. Havalimanı – Havaalanı noktaları ile şehirde talep ettiğiniz nokta arasında ulaşım hizmeti sunuyoruz. Ekibimiz zamanında, güvenli, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet verme misyonuna sahiptir.

Kişi sayısı, gidiş – dönüş, konum bilgilerini VIP transfer panelini kullanarak girebilir ve hızlıca araç talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına sahip firmamız bu doğrultuda araçları için özetl bazı standartlara sahiptir.

Buna göre;

  • Kişi sayısı ile orantılı olarak geniş araç kapasitesi
  • Araç içerisinde keyifli zaman geçirmeye olanak sağlayan imkanlar mevcut
  • Yolcularımızın konforlu bir şekilde seyahat edebilmesine yönelik dizayn
  • Tamamen hijyenik koşullarda hizmet
  • Doğru iletişim kurma becerisine sahip şoför

Ve çok daha fazlası ile sizlere üst düzeyde VIP transfer hizmeti veriyoruz.

Online rezervasyon, online ödeme imkanı müşterilerimize büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Rezervasyon panelini kullanarak kolayca rezervasyon işlemini yapabilir ve sonraki sayfada ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda ve hizmet sürecimize dair daha fazla bilgi almak, soru sormak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

VIP transfer hizmet ücretleri bakımından piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyelerde fiyat teklifini sizlere sunmaktayız. Fiyatlandırmada birçok etken söz konusu olmaktadır. Bu etkenlerin başında; transfer işleminin gerçekleştirileceği mesafe, kişi sayısı, araç genişliği gelmektedir. Tüm bu kriterleri en üst düzeyde sağlama gayreti içerisindeyiz.

VIP transfer hizmetini son model araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımız oldukça geniş bagaj hacmine sahiptir. Böylelikle beraberinizdeki bavulları ve diğer eşyaları sorun yaşamadan yerleştirebilirsiniz.

Şoförümüz ve diğer personellerimiz sizlere her aşamada yardımcı olmaya hazırdır. Taleplerinizi dile getirdiğinizde çözüm odaklı bir yaklaşım ile en kısa sürede taleplerinizi karşılarız.

Yasal altyapıya sahip firmamız, tüm belgelere sahip bir şirket olarak hizmet vermektedir. Güvenebileceğiniz bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Otomotiv ve taşımacılık sektöründe köklü bir firma olarak, VIP transfer hizmet seçeneğimiz ile birlikte birçok alanda özel ulaşım ve taşımacılık hizmet seçeneklerini sunmaktayız.

Güvenli ve profesyonel bir ulaşım hizmeti için en doğru yerdesiniz. Son derece konforlu araçlarımız sizleri zamanında talep ettiğiniz noktalar arasında ulaştırır.

Whatsapp
Batuhan Salar
Batuhan Salar
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?