trende

Araç Alım-Satım Hizmeti

Anasayfa » Araç Alım-Satım Hizmeti

Müşterilerimize araç alım – satım çözümleri sunmaktayız. Bu hizmet modelimizde birçok kriteri dikkate alırız. Alımı yapılacak araç, satışı gerçekleştirilecek araç için ise daha farklı standartlarımız bulunmaktadır. Her iki durumda da müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.

Araç alım satım işlemleri için bazı ortak, önemli kriterler söz konusudur. Bu kriterleri temel olarak, aracın iç ve dış yapısı ile ilgili kriterler olduğunu söyleyebiliriz.

Buna göre;

  • Araçların hangi yılda üretilmiş olduğu,
  • Aracın kaç km’de olduğu,
  • Aracın genel yıpranma durumunun ne seviyede olduğu
  • Kaza durumunun olup, olmadığı; varsa da ne seviyede olduğu
  • Aracın teknik bakımdan işlevselliklerinin ne düzeyde çalıştığı (motor ve motora bağlı diğer aksamların durumu, camların – kapıların açılıp kapanması, aynalar, silecekler, kilit sistemi gibi)

Bu temel kriterler, aracın teknik durumu hakkında bilgi almamızı sağlar. Böylece doğru bir fiyatlandırma yapabiliriz.

Bu kriterlere ek olarak, aracın satılabilirliğine doğrudan etki eden tasarım ve konfor kriterleri de söz konusudur. Aracın, genel müşteri tasarım ve konfor beklentilerine uygun nitelikte olması önem arz eder. Bu sayede satış işlemi için daha kısa sürede potansiyel müşteriye ulaşmak mümkün olur.

Bu bağlamda başlıca değinebileceğimiz tasarım ve konfor kriterleri şöyledir;

  • Aracın renk durumu (renginin orjinal olup olmaması, alıcılardan daha fazla talep gören standart renklerden birisi olup olmaması gibi durumlar)
  • Aracın iç yapısı (iç yapısının geniş ya da dar olması durumu, koltuklarının ne derece konforlu olduğu, farklı sürücü profillerine uygun olup olmadığı gibi)

Esasında araba alımı aşamasında dikkate aldığımız kriterler, tamamen o aracın satılabilirliği ile alakalı kriterleri karşılamaktadır. Nitekim amacımız müşterilerimiz için olabilecek en iyi standartlara sahip bir araç pazarlama hizmetini sunabilmektir.

Bu amaç doğrultusunda hem alım hem de satım işlemlerinde bir dizi kritere sahibiz ve bu kriterleri her işlemde mutaka uygularız.

Firmamız, Malatya ve çevresinde “köklü” bir firma olmanın verdiği öncü anlayışla hizmet vermektedir. Siz de hem alım hem de satış işlemleri için bizimle hizmet telefon numaralarımızdan, web sitemiz üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Batuhan Salar
Batuhan Salar
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?