trende

Öğrenci Taşımacılığı

Anasayfa » Öğrenci Taşımacılığı

Malatya genelinde birçok okul ile anlaşması olan firmamız, öğrenci taşımacılığı (okul servisi) hizmetinin ne derece büyük bir sorumluluk olduğunun bilincinde bu hizmeti vermektedir.

Anaokulundan liseye kadar olan tüm eğitim kurumlarındaki öğrencilerimiz için güvenli bir ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Memnun kalacağınızı söylüyoruz çünkü şoförlerimiz tamamen bu alana yönelik eğitimlerini almış, deneyimli bireylerden oluşmaktadır.

Gözünüz arkada kalmasın, çünkü şoförlerimiz;

  • Çocuklarla iletişim kurma becerisine sahip,
  • Çocuklarla doğru iletişim kurma eğitimini almış,
  • Her koşulda doğru davranış sergileme yetisine sahip,
  • Psikoteknik, güvenli sürüş, hijyen gibi diğer kalite standartlarımıza uyan,

bireylerden seçilmiştir.

Öğrenci taşımacılığı hizmeti, diğer hizmet seçeneklerimize kıyasla, hizmetin sunumu bakımından daha fazla kuralı ve disiplini içerir. Bunun temel sebebi ulaşım hizmeti verdiğimiz yolcularımızın yetişkin değil, gelişim çağındaki bireyler olmasıdır.

Gelişim çağındaki bireylere sunulacak ulaşım hizmetinde sadece standart ulaşım kriterlerine uymak yeterli değildir. Özellikle de şoföre ek bazı sorumluluklar düşmektedir. Bu bağlamda doğru davranış ve iletişim kavramlarının son derece önemli olduğuna dikkat çekmek gerekir.

Şoförlerimizin sadece iyi bir sürücü olması yeterli değildir. Bununla birlikte gelişim çağındaki bireyler ile doğru iletişim kurma becerisine sahip olması, doğru davranış sergileme esasına da uygun davranıyor olması gerekir. Öğrenci taşımacılığı hizmetimizdeki şoför profilini tamamen bu ana başlıkları gözeterek belirliyoruz. Böylece de uzun yıllardır sektörün en güvenilir okul servisi firması olma özelliğine sahibiz.

Hizmetimizde hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu memnuniyeti sağlamak adına okul ile ev arasında ulaşımı kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece öğrencimiz hem okula gidişte hem de okuldan dönüşte aracımızda tamamen güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamış oluyor. Velilerimiz tamamen güvenli ve konforlu şartlarda sürdürülen bu hizmetten son derece memnun kalıyor.

Öğrenci taşımacılığı hizmetimiz için oldukça makul fiyatlar sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçerek size sunacağımız fiyat teklifini öğrenebilirsiniz.

Araçlarımızda ve araçlarımızı kullanan şoförlerimizde birçok kriteri dikkate alırız. En başında bir aracın konforlu olması önemlidir. Bu, öğrencimizin iyi bir şekilde yolculuk sağlaması açısından büyük önem taşır. Okula giderken rahat etmeli ki böylece okulda derse odaklanabilir. Okul çıkışında da, halihazırda yorgunluğu dikkate alındığında yine konforun önemli bir etken olduğunu söyleyebiliriz.

Bu nedenle okul servis araçlarımız oldukça geniş alana sahip araç modellerinden tercih edilmiştir. Öğrencilerimiz araç içerisinde rahatça hareket edebilirler. Böylece diledikleri koltuğa sorunsuz bir şekilde otururlar. Binme ve inme aşamalarında rahatça hareket ederler.

Hijyene son derece önem veririz. Özellikle de son yıllarda hijyenin ne derece önemli olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda araçlarımız günlük olarak, aksaksız bir şekilde iç – dış olarak temizlenmektedir. Böylece öğrencilerimiz için hem gidiş hem de dönüş aşamalarında son derece hijyenik standartlara sahip araçlarımız ile hizmet sunarız.

Beklentilerinizi fazlasıyla karşılama amacı ile hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Siz de diğer binlerce öğrenci velimiz gibi, sektörde köklü firmamızı tercih edebilirsiniz.

Whatsapp
Batuhan Salar
Batuhan Salar
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?