trende

Kurumsal Araç Kiralama

Anasayfa » Kurumsal Araç Kiralama

Pek çok kurum ve kuruluş ile anlaşmalı olan firmamız, sizlere oldukça geniş araç filosu ile ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir. Türkiyede satışı yapılmakta olan tüm marka ve model araçları kapsayan, son derece geniş bir filoya sahibiz.

Nasıl bir kiralama çözümü arıyorsunuz? Amacınıza ve bütçe durumunuza göre en iyi çözümü sunmak için buradayız. Araçlarımız hem sayı hem de teknik bakımdan iş ortaklarımızın gereksinimlerinizi karşılamaktadır.

Bu doğrultuda;

  • Kullanım ihtiyacınıza yönelik özel çözümler sunuyoruz
  • Araçlarımızın dönemlik tüm teknik ve güvenlik bakımlarını yapıyoruz
  • Araçların ekipman, hijyen kontrollerini gerçekleştiriyoruz
  • Kaza durumunda, eş değer nitelikte başka bir araç temin ediyoruz

Biz tüm bunları yaparken, siz sadece işinize odaklanıyorsunuz.

Erko Otomotiv ve Taşımacılık olarak, Malatyada sektörde köklü ve öncü bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Birçok farklı ulaşım hizmet çözümlerini sunmaktayız. İş ortaklarımızın talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, temel hedefimizdir. Bu bağlamda kurumsal araç kiralama hizmetimiz tamamen iş ortağımızın talepleri doğrultusunda sunulur.

Öte yandan “iletişim” konusunda oldukça aktif bir altyapımız olduğunu belirtmek isteriz. Olası sorunlar için günün her saatinde iletişime geçebileceğiniz iletişim seçeneklerimiz bulunmaktadır. İş ortaklarımızın uzun vadede memnun kalmalarını sağlıyoruz. Bu bağlamda iletişim altyapısına büyük önem veriyoruz. Nitekim sorunların en kısa sürece çözümlenmesi; taleplerin ve iyileştirmelerin en kısa sürede yerine getirilmesinin “müşteri memnuniyeti” açısından ne derece önem arz ettiğinin bilincindeyiz.

Siz; araçların bakımı ve diğer teknik – güvenlik kontrolleri ile zaman kaybı yaşamazsınız. Firmamız tüm bu ayrıntılar ile ilgilenir. Bu ayrıntılar dışında, sadece sizi ilgilendiren; HGS-OGS sistem geçişleri, kasko, sigorta, kaza, hasar gibi durumları raporlayarak sizlere sunar. Tüm hizmetlerimizi hızlı, çözüm odaklı ve profesyonel bir anlayış ile gerçekleştiririz.

İhtiyacınıza yönelik günlük ve aylık kurumsal araç taleplerinize çözüm sunuyoruz. Türkiye’nin sektöründeki köklü şirketlerinden Erko Otomotiv ve Taşımacılık, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir.

Günün her saatinde iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilir, araç filosu talebinde bulunabilirsiniz. İletişime geçtiğinizde sizlere özel fiyat teklifimizi sunmamız da mümkün olacaktır.

 

Whatsapp
Batuhan Salar
Batuhan Salar
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?