trende

Personel Taşımacılığı

Anasayfa » Personel Taşımacılığı

Erko otomotiv ve taşımacılık olarak, sektörde köklü bir firma olmanın verdiği “kaliteli ve güvenilir olma”  sorumluluğu ile öncü bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu doğrultuda hizmet altyapımızı sürekli geliştiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz en büyük alanlardan biri olan personel taşımacılığı hizmetini çağımıza uygun bir şekilde; konfor, güven, hijyen kriterlerine bağlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu da, sektörde her daim memnuniyet sağlayan bir firma olmamızı sağlıyor.

Personel taşımacılığı hizmetinde lideriz, çünkü;

  • İş disiplinine sahip şoförlerimiz; zaman, güvenlik, saygı kriterlerine bağlı bir şekilde hizmet verirler.
  • Araçlarımız, insan vücut anatomisine en uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Böylelikle konforlu bir yolculuk sağlamaktadır.
  • Araçlarımızda üst düzey hijyen kuralları belirlenmiştir. Personellerimiz bu kurallara her daim uyarlar.
  • Personellerimiz; iletişim, trafik güvenliği, iş ve çevre güvenliği, ilkyardım konularında donanımlıdır

Malatya başta olmak üzere, bölgede en aktif ulaşım firması olarak, birçok kurum ve kuruluş ile hizmet anlaşmamız bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz, ilgili yasalar doğrultusunda belirlenmiş olan kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Olası problemler karşısında ise personellerimiz her daim çözüm odaklı yaklaşım içerisindedir. Nitekim, müşteri memnuniyetinin de ancak bu şekilde sağlanabileceğinin bilincindeyiz.

Ulaşım çözümü olarak bizimle anlaşma sağlayan kurum ve kuruluşlar, hizmetimiz ile ilgili tarafımızca vadedilen hizmet standartlarına uygun bir şekilde hizmet alırlar. Nitekim bu sektörde asıl memnuniyetin uzun vadede elde edilebileceğinin bilincinde bir yaklaşım ile hizmetlerimizi sürdürürüz.

Araçlarımız için ideal periyotlarda temizlik, teknik, personel, evrak, araç ekipman, acil müdahale malzemeleri kontrollerini gerçekleştiririz. Bu kontroller, hizmet kalitemizin sürekliliği açısından önem teşkil eder.

Özellikle de yolcularımızdan elde ettiğimiz geri dönütler son derece büyük önem taşır çünkü hizmetlerimizi bu sayede iş ortaklarımızın ve yolcularımızın daha fazla memnun kalacağı şekilde geliştirmemiz mümkün olur.

Güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi, herşeyden önemlidir. İş anlaşması sağladığımız kurum ya da kuruluş bünyesindeki personeller, araçlarımızda yolculuk yapmaya başladıkları andan itibaren bu güven ve konforu hissetmeleri çok önemlidir. Biz bunu sağlıyoruz çünkü şoför ve araç seçiminde üzerinde durduğumuz bir dizi standart söz konusudur.

Bunlardan bazıları;

  • Araçlarımızın yüksek model ve bakımlı olması. Böylece konfor düzeyi daha yüksek bir şekilde personellerimize hizmet verebiliyor olmamız.
  • Araçlarımızın ilgili yasalar kapsamında belirtilen tüm standartları karşılıyor olmasına ek olarak firmamız tarafından belirlenen daha üst güvenlik ve teknik standartları da karşılaması.
  • Hijyenin ön planda olması. Günlük iç dış bakımı yapılan araçlarımız aynı zamanda geniş bir yapıda olup, böylece yolcularımız kendi özel koltuklarında daha rahat bir yolculuk deneyimi yaşıyor.
  • Acil durumlar için gerekli ekipmanlar her zaman el altındadır ve aynı zamanda şoförümüz de birçok acil durum senaryosuna hazır durumdadır.
  • GPS tabanlı takip teknolojisi sayesinde aracın konumu, ilerlemekte olduğu güzergahı, km cinsinden hızı gibi birçok detay anlık olarak gözlemlenebilmektedir.
  • Saygı, öz disiplin, etkili ve doğru iletişim yetilerine sahip şoförlerimiz her daim güleryüzlü, öz kişisel bakımlarını günlük yapan, kılık kıyafet kurallarına uyum gösteren bireylerdir.

Tüm bunlara ek olarak, iş anlaşması sağladığımız kurum ya da kuruluş bünyesinde, taşımacılık hizmeti verdiğimiz personellerimizin tamamı özel sağlık hizmeti anlaşına tabiidir ve güvence altındadırlar.

Whatsapp
Batuhan Salar
Batuhan Salar
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?